صفحه اصلی اخبار جدید آرزوهای منفی صفر درجه پسر برانکو!

آرزوهای منفی صفر درجه پسر برانکو!

فرشاد احمدزاده

farshad ahmadzadeh

به گزارش وبسایت پرسنیوز در حالیکه هیچکس انتظار تراسفر شدن فرشاد احمدزاده را نداشت ناگهان عکسی از وی با پیراهن اشلانسک وروتسواو منتشر شد. در آن زمان، می‌شد حدس زد احمدزاده از این تصمیم یک‌باره و عجیب پشیمان شود اما سرنوشت او، از تصورات هم بدتر جلو رفت. فزشاد پس از متزلزل شدن جایگاهش در نیم فصل اول، از تصمیمش پشیمان شده ولی شرایطش در هفته‌های اخیر، بدتر هم شده است. دیشب اشلانسک، در لیگ اکسترا کلاسای لهستان ۲-۰ برد و به رده دوازدهم صعود کرد. احمدزاده در این بازی، بخاطر ۴ کارته بودن در لیست تیمش قرار نگرفت تا هفته‌های انتظارش برای حضور در ترکیب اصلی طولانی‌تر شود.

با احتساب این بازی، ۱۵ هفته از خارج شدن احمدزاده از ترکیب اصلی اشلانسک می‌گذرد. او که در ایران پسر محبوب برانکو بود، ۱۵ هفته است که معمولا روی نیمکت می‌نشیند و در این هفته‌ها، فقط دو بار در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفته است. ۱۳ بازی دیگر، یا به عنوان ذخیره وارد زمین شده، یا تمام بازی روی نیمکت نشسته و دیشب هم بخاطر محروم بودن نمی‌توانست بازی کند.

احمدزاده در آخرین بازی تیمش در جام حذفی لهستان هم روی نیمکت نشست و با شکست این تیم، امیدش برای حضور در این جام هم از دست رفت. برد تیم اشلانسک میتواند حضور این بازیکن از ترکیب اصلی را کمرنگتر از گذشته نماید.

فقط هفت هفته تا پایان لیگ لهستان باقی مانده و او برای تعیین سرنوشتش، باید این مدت زمان را تحمل کند تا بتواند از اشلانسک جدا شود. بازیکنی که در یک تصمیم سریع و در شرایط بد، مسیر فوتبالش را تغییر داد.

FULL BANNER

یک مطلب مشابه

سردرگمی در آستانه دربی

دیروز پرسپولیس با تمام نفرات موجود خود مقابل گل گهر بازى کرد تا در جنگ بقاى ته جدولیها مته…