صفحه اصلی اخبار جدید آقای فتاحی…چرا؟!

آقای فتاحی…چرا؟!

آقای فتاحی...چرا؟!

پرسپولیس ۲روز بعد از بازی با پاختاکور باید به ساری یرود و با نساجی دیدار کند. همان شب باید به تهران برگردد و آماده رفتن به قطر شود تا با السد روبرو شود. بعد از بازی با السد به تهران آمده و بدون استراحت به رشت میرود تا با سپیدرود دیدار کند.

براستی باید از سعید فتاحی پرسید چرا؟ دلیل این فشردگی بازیها چیست؟ تحت فشار قراردادن نماینده ایران در رقابتهای آسیایی و آسیب دیدگی بازیکنان که جز جوانان خوب این سرزمین هستند به چه قیمتی تمام میشود؟ در حالیکه نه تیم ملی مربی دارد و نه اردویی برای این تیم برنامه ریزی شده و نه در هیچ رقابت بین المللی حضور دارد ، پس چرا رقابتهای لیگ اینقدر فشرده برگزار میشود تا هر چه زودتر بپایان برسد؟

کاربران توییتر روز گذشته به شوخی نوشته بودند اگر برای تحت فشار قرار دادن پرسپولیس مسئولیت برنامه ریزی لیگ را به مدیران السد و دیگر رقبای پرسپولیس میدادند ، خجالت میکشیدند برنامه فتاحی را بچینند!!!

۴ اسفند : نفت مسجد سلیمان – پرسپولیس

۹ اسفند: پرسپولیس – صنعت نفت آبادان

۱۴ اسفند: پرسپولیس – پاختاکور

۱۷ اسفند: نساجی – پرسپولیس

۲۱ اسفند: السد – پرسپولیس

۲۵ اسفند: سپیدرود – پرسپولیس

درحالیکه قطریها تمام امکاناتشان را بسیج کرده اند تا قهرمانی تیم ملی کشورشان را اینبار در در رده باشگاهی نیز در آسیا تکرار کنند ، برنامه ریزی سازمان لیگ برای تضعیف نماینده خوب کشورمان و نایب قهرمان دوره پیش این رقابتها کافیست!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

FULL BANNER

یک مطلب مشابه

سردرگمی در آستانه دربی

دیروز پرسپولیس با تمام نفرات موجود خود مقابل گل گهر بازى کرد تا در جنگ بقاى ته جدولیها مته…