صفحه اصلی اخبار جدید باشگاه پرسپولیس: قلعه نویی خودش پارسال اعتراض میکرد

باشگاه پرسپولیس: قلعه نویی خودش پارسال اعتراض میکرد

باشگاه پرسپولیس: قلعه نویی خودش پارسال اعتراض میکرد

لوگو پرسپولیس

به گزارش وبسایت پرسنیوز و به نقل از مهر، پندار خمارلو در نشست خبری امروز برانکو ایوانکوویچ در سازمان لیگ از نحوه برگزاری مسابقات و همچنین بیانیه باشگاه ها انتقاد کرد و گفت :

به ما می گویند سکوت کنیم ولی بیایند یک بررسی داشته باشند. سپاهان در نیم فصل اول در لیگ برتر و در جام حذفی ۱۰ مسابقه در ورزشگاه نقش جهان انجام داد که ۹ بازی در روز جمعه بود. فاصله بین مسابقات این تیم هم کمتر از چهار روز نبوده است. پرسپولیس در نیم فصل اول فقط سه، چهار بازی در روز تعطیل داشته است و یک مسابقه ما مثل فردا هم روز پنجشنبه برگزار می شود. ما اعتراضی نمی کنیم و معتقدیم نتیجه باید در زمین مسابقه رقم بخورد ولی اتفاقات دیگری می افتد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: سپاهان الان برای بازی با تراکتورسازی هشت روز استراحت کرده است در حالی که تراکتور یک مسابقه انجام داده و اشکان دژاگه را هم برای بازی سپاهان از دست داده است. این شرایط برای تمام تیم ها نرمال نیست. اگر هم بحث از کمک داور ویدئویی کردیم به این خاطر بود که دنبال برابری تمام باشگاه ها هستیم.

وی در ادامه تصریح کرد: آقای قلعه نویی سال گذشته اعتراض می کرد که چرا بازیهای تیمش زودتر از پرسپولیس برگزار می شود. الان که ما زودتر از سپاهان بازی داریم چه می شود؟ خواهش ما این است به بیانیه ها توجه نشود. پرسپولیس بیشترین ضرر را از اشتباهات داوری دید ولی حداقل نتایج باید در زمین تعیین شود. شما هم برنامه بازی ها را نگاه کنید. فاصله بازی  تیم ها باید رعایت شود.

FULL BANNER

یک مطلب مشابه

سردرگمی در آستانه دربی

دیروز پرسپولیس با تمام نفرات موجود خود مقابل گل گهر بازى کرد تا در جنگ بقاى ته جدولیها مته…