صفحه اصلی فوتبالl پرسپولیس برد شیرین با وجود ناداوری!

برد شیرین با وجود ناداوری!

برد شیرین با وجود ناداوری!

علیپور خلیل زاده

در روزی که پرسپولیس بعد از باخت به فولاد تحت فشار زیادی قرار داشت و هجمه های زیادی برای به حاشیه کشاندن این تیم به راه افتاده بود ، انتظار میرفت داوری عادلانه تری را در این بازی شاهد باشیم ولی باز هم ناداوری طی این بازی بارها خودنمایی میکرد بططوری که برخی بازیکنان مثل شجاع خلیل زاده را چنان عصبی کرد که بدلیل اعتراض شدید به داور با کارت زرد جریمه شد. همچنین باعث التهاب اکثر سکوهای ورزشگاه گردید. البته داور بسیار خوش شانس بود که در دقیقه ۵۳ هنگامیکه خطای آشکار مهاجم حریف روی شجاع خلیل زاده را اعلام نکرد این بازیکن موقعیت تک به تک را با بی دقتی به اوت زد. همچنین در دقیقه ۲۲ خطای گروسیان دروازه بان استقلال خوزستان روی علی علیپور را پنالتی تشخیص نداد!

فشار پرسپولیس روی دروازه حریف در نیمه دوم که بدلیل اخراج مصطفی کیانی از دقیقه ۳۵ ده نفره کار را دنبال میکرد نتیجه داد و روی ارسال کرنر بشار رسن ، در دقیقه ۶۱ کاپیتان سید جلال حسینی دروازه استقلال خوزستان را باز کرد.

در دقیقه ۸۸ روی یک ضد حمله سریع سیامک نعمتی که از بعنوان بازیکن جانشین وارد بازی شده بود با ارسال پاس عرضی عالی ، علیپور را در موقعیت گلزنی قرار داد و این بازیکن با زدن نهمین گل خود در این فصل در رده دوم برترین گلزنان لیگ قرار گرفت.

در پایان بازی با نتیجه دو بر صفر بسود پرسپولیس به پایان رسید تا این تیم به صدر جدول برگردد و منتظر بازی سپاهان و پیکان بنشیند.

FULL BANNER

یک مطلب مشابه

سردرگمی در آستانه دربی

دیروز پرسپولیس با تمام نفرات موجود خود مقابل گل گهر بازى کرد تا در جنگ بقاى ته جدولیها مته…