صفحه اصلی اخبار جدید بشار را هم نمیخواستم بازی دهم!

بشار را هم نمیخواستم بازی دهم!

صحبتهای برانکو پس از بازی با نفت مسجد سلیمان

نشست خبری برانکو

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از کسب تساوی در دیدار با نفت مسجد سلیمان  درباره این دیدار گفت: این اولین بار است که پرسپولیس از زمان حضور من به این شهر می آید. انتظار چنین بازی محکم و سختی را داشتیم. متاسفانه زمین اجازه یک بازی خوب را به ما و حریف نداد و روند بازی به شکلی شد که هواداران فرصت تماشای یک فوتبال زیبا را نداشتند. بازی بسیار سخت، سفت و مشکل بود و بر خلاف اینکه می‌خواستیم مانند همه بازی ها برنده باشیم، از کسب یک امتیاز راضی هستیم. برای ما بازی بسیار سخت و خسته کننده بود و در چنین موقعیتی، هر امتیازی خوب است. برای حریف خود در ادامه مسابقات آرزوی موفقیت و ثبات را داریم. به دنبال اهداف خود که حداکثری است، خواهیم بود.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که در تیم شما میل به برد نبود و به نظر برای کسب تساوی در زمین حاضر شدید، بیان کرد: یک دقیقه قبل گفتم که ما هر بازی را برای برد و گل زدن شروع می کنیم؛ اما گاهی اوقات نمی شود. به هر حال حریف، تیم میزبان نیز یک طرف قضیه است. ما به دنبال بهترین نتیجه بودیم و بیشترین بازیکنان تهاجمی را به زمین آوردیم. شریفی، اسدی و بشار بازیکنان هجومی ما بودند.

وی در ادامه درباره عدم استفاده از بودیمیر، اظهار داشت: از او استفاده نکردم زیرا کیفیت این زمین جوابگوی او نیست. حتی به بشار نیز نمی خواستم بازی دهم زیرا در این زمین نمی شود بازی کرد. آنها بازیکنان تکنیکی هستند که در زمین از خود مایه می گذارند. به همین دلیل اسدی را به زمین فرستادم زیرا او جوان است و تحرک بالایی دارد و با تحرک او می توانستیم تیم را بالا بکشیم و ریتم بازی را تغییر دهیم.

سرمربی پرسپولیس درباره تقابل خط میانی دو تیم و ضعف هافبک های پرسپولیس، بیان کرد: با شما موافق هستم و ما در میانه زمین تسلط و برتری نداشتیم و خیلی از دوئل ها را از دست دادیم در حالیکه باید برتری می داشتیم. البته بازیکنان مسجد سلیمان نیز خوب بازی کردند و اینجا برتر بودند.

برانکو در واکنش به این ادعا که سروش رفیعی امروز عملکرد خوبی نداشت، گفت: منظور من سروش رفیعی نبود و به جز نوراللهی من از همه انتظار بیشتری داشتیم و در همه آیتم های باید بهتر می بودند. بازیکنان ما همچنان به دنبال رسیدن به فرم واقعی خود هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

FULL BANNER

یک مطلب مشابه

سردرگمی در آستانه دربی

دیروز پرسپولیس با تمام نفرات موجود خود مقابل گل گهر بازى کرد تا در جنگ بقاى ته جدولیها مته…