صفحه اصلی اخبار جدید مخالفت شدید برانکو با تغییر زمان دیدار با نساجی

مخالفت شدید برانکو با تغییر زمان دیدار با نساجی

مخالفت شدید برانکو با تغییر زمان دیدار با نساجی

برانکو ایوانکویچ

به گزارش وب سایت پرسنیوز و به نقل از ایسنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: دوباره به هوادارانمان این امکان را می‌دهیم که از تماشای بازی‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان لذت ببرند. ما طوری کار می‌کنیم که گزینه برد در بازی‌ها باشیم. فرقی هم نمی‌کند حریف ما چه کسی باشد.

او درباره تغییر تاریخ بازی نساجی و پرسپولیس هم بیان کرد: ما طوری که برنامه‌ریزی شده با نساجی بازی خواهیم کرد. تعجب می‌کنم که چرا بازی را اول یا دوم فروردین نگذاشتند؟ این گونه نیست که هر تاریخی اعلام کنند ما بازی کنیم. ما در همان تاریخ قبلی با نساجی بازی می‌کنیم. برنامه را آن‌طوری که خودشان می‌خواستند تنظیم کردند. چرا الکی توپ را در زمین ما می‌اندازند. گفتند این برنامه است و من پرسیدم آیا می‌شود عوضش کرد؟ به من گفتند نه نمی‌شود.

او درباره اینکه می‌گویند یک جلسه هماهنگی با مربیان برگزار شد هم گفت: کدام هماهنگی؟ چرا می‌گویند بازی‌ها با موافقت ما بوده است؟ اگر امکانش هست الان چرا نمی‌توانند تغییر بدهند؟ چون روز ۵ فروردین تیم ملی باید اردو می‌داشت. قرار بود ظاهراً با چین بازی کند. ما سال قبل وقتی در فینال لیگ قهرمانان بازی کردیم و ظاهراً همه برنامه‌ها را به هم ریختیم چون به این فکر نکرده بودند اگر ما به نیمه‌نهایی و فینال برویم چه خواهد شد یا اگر قهرمان می‌شدیم و به جام باشگاه‌های جهان می‌رفتیم آن موقع چه می‌شد.

برانکو در ادامه گفت: ما پذیرفتیم که در جام حذفی بدون ملی‌پوشانمان بازی کنیم و این را من امضا کردم. با پیکان هم در روزهای فیفادی بازی کردیم که من با آن مخالف بودم و به ما تحمیل شد. توپ را به زمین ما نیندازند. بله درست است که همه تیم‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا به مشکل خواهند خورد. ما الان باید در هفت روز سه بازی انجام دهیم. در اینجا بحث مصدومیت به وجود می‌آید و کلاً برای بازیکنان مضر است. ما پروسه تمریناتمان را با برنامه تنظیم می‌کنیم و الان دیگر فیفادی هم مهم نیست و قبلاً مهم بود.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه گفته می‌شود تغییر روزهای بازی این هفته سه تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان با درخواست خودشان انجام شده است هم بیان کرد: ما جمعه بازی می‌کنیم چون وقت دیگری نداریم. من برنامه‌ام را یک ماه پیش مشخص کردم. بازی در تعطیلات مشکلاتی خواهد داشت و بعد از آن هم بلافاصله بازی داربی است.

FULL BANNER

یک مطلب مشابه

سردرگمی در آستانه دربی

دیروز پرسپولیس با تمام نفرات موجود خود مقابل گل گهر بازى کرد تا در جنگ بقاى ته جدولیها مته…