تیم ملی ایران - ۱۳۹۷-۱۲-۰۸

مونتلا قبول نکرد

مونتلا قبول نکرد

montela

در حالیکه پس از رفتن کیروش نامهای مطرح زیادی برای جانشینی او عنوان میشد ، دو روز قبل نشریه ایتالیایی توتو اسپورت مدعی شد که فدراسیون فوتبال ایران پیشنهادی سه سال و نیمه به ویچنزو مونتلا ارائه کرده و مذاکراتی با مهاجم سابق تیم ملی ایتالیا و رم داشته است که سابقه سرمربیگری در فیورنتینا، میلان و سویا را نیز در کارنامه دارد.

وی سال گذشته هدایت آ. ث. میلان را برعهده داشت ولی به دلیل نتایج ضعیف از سمت خود اخراج شد و پس از آن روی نیمکت سویا اسپانیا نشست ولی پیش از پایان فصل و بخاطر حذف از لیگ قهرمانان اروپا بخاطر باخت برابر بایرن مونیخ و شکست سنگین مقابل بارسلونا در فینال کوپا دل ری، از این سمت هم برکنار شد.

اما  در حالی که شایعات حضور ویچنزو مونتلا روی نیمکت تیم ملی ایران طی دو روز اخیر بیشتر شده، سایت Tuttomercatoweb خبر از رد این پیشنهاد از سوی هواپیمای تک نفره ایتالیایی کرد.

ساعاتی قبل توتو مرکاتو نوشت: «سرمربی سابق سویا و میلان که در حال حاضر بیکار است و از دو شغل آخر خود اخراج شده، در روزهای اخیر اخباری مبنی بر پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی ایران را داشت، اما این سرمربی ایتالیایی، پیشنهاد سه ساله با حقوق یک میلیون و ۳۰۰ هزار یورویی در هر سال برای حضور در تیم ملی ایران را رد کرده و متقاعد نشده تا به پیشنهاد ایران جواب مثبت دهد.»

این در حالی است که این مربی از نظر رزومه کاری اصلا موفق نبوده و همه خوشنامی وی بخاطر دوران بازیگریش بوده است. حال که مربیان درجه چندم خارجی که بیکار هم هستند ، براحتی از حضور در ایران امتناع میکنند ، باید دید نامهای موفق و بزرگ مطرح شده نظیر زیدان و مورینیو در قبال حضور روی نیمکت تیم ملی ما چه واکنشی خواهند داشت!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک مطلب مشابه

ننگ بر شما

چندین مدیر حقوق بگیر دولتی که توانایی پرداخت مطالبات برحق کادر فنی تیم را ندارند. مدام جلس…